סלמתרק - חגיגת אוכל מתגלגלת

פודטראק מחוצף שנע בין שמחה לשמחה ומביא את המטבח ההודי הצבעוני והריחני עד לחגיגה שלכם.

אוכל טבעוני, בריא ובגובה העיניים.

 

עלינו

הסלמתרק הוא פודטראק (food truck - 'משאית אוכל') המגיש אוכל טבעוני ממטעמי המטבח ההודי הצבעוני. הסלמתרק נולד מתוך חלום לשלב שתי אהבות גדולות בחיים שלנו: אהבה לבישול אוכל הודי והאהבה ליצירת אווירה משוחררת, נעימה ומהנה במרחבים שונים.

החל מראשית הדרך שמנו לעצמנו מטרה לייצר חוויה כוללת בה האוכל הוא המרכיב העיקרי, אך לא היחיד. הסלמתרק אינו עוד דוכן מזון סטנדרטי; הוא חוויה המגרה את כל החושים.

 

אנחנו שלושה חברים ושותפים המגיעים מאזורים שונים, גאוגרפית ומקצועית, ומאוחדים באהבה שלנו לאוכל ולאנשים.

טל מלכה

יובל שוורצשילד

ניר ענבר

 

אנחנו מאמינים שאוכל טוב הוא:

בר-קיימא

חוויתי

מזין

הסינרגיה במפגש של המטבח ההודי עם חומרי הגלם בישראל מאפשרת לנו ליצור אושר ועושר של טעמים המנגישים לחיך הישראלי את החוויה הקולינרית ההודית הייחודית.

העולם והחיים בו חשובים לנו. אנו פועלים בכל דרך אפשרית לקחת אחריות ולצמצם את החותם האקולוגי שאנו משאירים על הכדור. לשם כך המטבח שלנו הוא טבעוני, ואנו דואגים להשתמש רק בכלים רב-פעמיים או כלים מתכלים.

אנחנו לא מתפשרים על איכות האוכל שלנו. אנו משתמשים בחומרי הגלם הטבעיים והטריים ביותר שנוכל למצוא על מנת לוודא שהאוכל המוגש לכם יהיה בריא ובעל ערכים תזונתיים גבוהים.

בין אם מדובר באירועים אינטימיים של כמה עשרות אנשים ובין אם באירועי חוצות המוניים, אנחנו יודעים להתאים את האווירה ולעזור לכם לבחור מתוך התפריט שלנו את המנות אותן אנו מגישים כך שנשתלב באירוע שלכם באופן הרמוני.

 

חגיגה פרטית

הסלמתרק מציע אלטרנטיבה לקייטרינג הקלאסי ויעניק לאירוע שלכם הרבה יותר מאשר רק אוכל. אנחנו נבין מכם מה הסטייל והאווירה הכללית שתרצו לייצר באירוע, ונדאג להתאים את עצמנו ברמת האוכל והניראות כדי להוסיף ולשדרג את האווירה הזאת, כך שהקולינריה תהפוך לחלק אינטגרלי באירוע. 

מה החוגגים שלנו מספרים:

יעל ואלירן
נעמה ויונתן
מגזין השולחן
 

חגיגה קהילתית

אנחנו מחזיקים ידע וניסיון רב בתחום ההפקות הקהילתיות - הן כמפיקים והן כספקי מזון - יצרנו את הסלמתרק כך שיוכל להוות נקודת מפגש, כזאת שמפגישה אנשים דרך הבטן. באפשרותנו לייצר ולהחזיק מרחב ישיבה בסביבות העגלה שמתאים לעשרות אנשים ולהפוך להיות מוקד התרחשות המספק את האווירה הקהילתית המתאימה לאירוע שלכם. 

חגגו איתנו: